środa, 19 czerwca 2013

Kuchnia

Przyszedł czas na zakup kuchni. Zwiedziliśmy castorame i praktikera i nie kupiliśmy nic. Bo wychodziło drożej niż myśleliśmy, ale ze zmiany kuchni nie zrezygnowaliśmy. Wychaczyłam na Tablicy całkiem fajny, używany komplet i już stoi sobie w garażu teściów i czeka na montaż. Ja jako kobieta cieszę się jak małe dziecko. Bo mimo, że nowa kuchnia nie będzie dużo wieksza, to za to będzie bardziej praktyczna i funkcjonalna. Bo pojawią się szuflady, których teraz nie posiadam, same mable będą pojemniejsze, a dodatkowo zmiana układu szafek i sprzętów sprawi, że przygotowywanie posiłków będzie wygodniejsze. Czegóż chcieć więcej? Można by zażyczyć sobie całkiem przyjemnego desingu, jakichś interesujących detali, materiałów pierwszej jakości. Ale nie oczekuję tego w tej kuchni, szkoda mi na to kasy. Pewnie jakbym urządzała kuchnię we własnym domu (mieszkaniu) to już nie byłoby tak łatwo, póki co niech jest wygodnie. Po prostu. Tyle wystarczy do szczęścia.

9 komentarzy:

 1. To wcale nie mało, nowa kuchnia, nawet jeśli nie najwspanialsza na świecie to zawsze nowa kuchnia, fajna zmiana, na pewno udogodnienie no i chyba każda z nas by się cieszyła:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wcale nie nie mówię, że to mało. Wręcz przeciwnie, wszak kuchnia ta służyć będzie nam lat kilka zaledwie, więc mąż śmiało mógł stwierdzić, że mogę sobie gotować w tej co jest. Ale nie wyrażał sprzeciwu i dlatego cieszę się jak mała dzidzia :)

   Usuń
 2. Ooo szuflady - będzie miał synek co otwierać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to się Wam poszcześciło. Ja ciągle oddalam decyzję dotyczącą remontu kuchni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa ja uwielbiam nowosci, zmiana układu i już człowiek czuje się inaczej:).

  OdpowiedzUsuń
 5. To super, że Wam się tak udało.
  Każda zmiana cieszy!:)

  OdpowiedzUsuń

Cenię umiejętność wyrażania własnego zdania bez zbędnych wulgaryzmów i krytykę konstruktywną...
Oraz wysiłek włożony we wpisanie choć jednej literki w polu "Nazwa":)
Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowa. Każdego chętnego zapraszam ponownie :)